Kurumsal


Zion Medya bir (Zion Medya Bilişim Çözümleri) iştiraki olup, ziyaretçi sayısı ile sıralama mantığı arasında bir bağlantı olduğu tespit edildikten sonra SEO amaçlı olarak 2012 den beri tarafımızdan kullanımakta olup 2015 yılının ilk çeyreğinden itibaren Webmasterlar ve ileri düzey kullanınıların hizmetine sunulmuştur. Şirketimiz kurulduğu günden beri daima işin iyi yaparak dikkatleri üzerine çekmesinden dolayı birçok ödül'e layık görülmüştür. %100 Müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız profesyonel kadrosu ile bir terzi misali müşteri istekleri doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Doğru sonuca ulaşmak için doğru yolun izlenmesi gerekir.

Şirketimiz müşterilerine organik hit dışında seo analizi ve backlink hizmeti sağlamaktadır. SEO ekibimiz yüzlerce referans ile profesyonel SEO analizi hizmeti ile hizmet vermektedir. SEO ekibimizin hazırlmış olduğu rapor doğrultusunda takip edilmesi gereken bir yol çizilir. Müşteriler dilerse uzmanlarımızın tavsiyeleri doğrultusunda hareket ederek sonuç alabilir.

Misyonumuz

Müşterilerle sağlıklı bir dialog kurup kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak, verdiğimiz bütün hizmetlerimizde Türkiye' de en iyi olmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketlere yeni,güçlü imajlar ve markalar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen teknoloji dünyasında Kalitede Süreklilik, Üretken Çözümler, Özgün Fikirler, Karşılıklı Güven, Dürüstlük, Uzun Vadeli Müşteri İlişkileri ve Kusursuz Hizmet vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Sizde Zion Medya Ailesine Katılın ! Durmayın Hemen Bizimle İletişime Geçin.